V České republice trpí některou z alergií téměř každý čtvrtý člověk. Na popud tradiční medicíny polykáme prášky po kilech a dokola zamořujeme svá těla chemií. To však dočasně řeší pouze následky, nikoli příčiny alergie. Pokud patříte do této skupiny nešťastníků i vy, nezoufejte. Váš problém není nevyléčitelný, čtěte dále proč.

Drtivé množství alergií nemá na svědomí konkrétní alergen (pyl, roztoče, vejce, mléko atd.), nýbrž zanesení těla toxiny a následná reakce imunity, a to i u novorozenců. Vystoupit z kolotoče civilizačních chorob vám přírodními prostředky pomůže jarní očista. Detoxikujte konečně své tělo a zbavte se závislosti na lécích a neustálé násilné stimulaci nadledvin a hormonů. Raději začněte žít v souladu s přírodou a řekněte alergii jednou provždy sbohem.

Detoxikace organismu znamená zbavit tělo škodlivých látek, toxinů, těžkých kovů, parazitů a také nestrávených živočišních bílkovin, které vedou k poruše tělesných funkcí. K tomu vám dopomůže zásaditá rostlinná strava s nízkým PH. Ta dokonale pročistí tělo, nastartuje imunitní systém a zbaví vás mnoha chorob. Naopak s živočišnými potravinami vám do organismu putují bakterie a alergeny, které stojí za vznikem infekcí a zánětů.

Tak například v případě senné rýmy bylo zjištěno, že jen vyloučením živočišných bílkovin dosáhneme za pár let úplného vyléčení. Výzkumy zaměřené na pacienty s astmatem prokázaly, že k výraznému zlepšení přispívá rostlinná veganská strava, jelikož jednou z hlavních příčin této choroby je kravské mléko.

Detoxikace organismu, přechod na rostlinnou stravu a odkyselení těla je možná jediná účinná léčba každé alergie. Nezamořujte své tělo chemií, ale nabídněte mu přírodní způsoby uzdravení.

Dopřejte si organickou živou stravu, zelené potraviny (zázraky dokáže např. chlorella nebo zelený ječmen), kvalitní vlákninu a vypijte denně minimálně dva litry vody. Vyvarujte se naopak návštěvě fast foodů, omezte příjem cukrů, mléčných výrobků, vajec, masa, lepku a škrobu. Potřebujete nejdřív odvést z těla jedy, které váš problém způsobují, odkyselit organismus a následně začít vnímat jídlo jako dar pro výživu buněk, nikoliv jako pouhou hmotu pro naplnění žaludku.

Pamatujte si, že prášky alergii nevyřeší, změna stravovacích návyků však ano. Naprosté vyléčení alergie přírodní cestou je již podloženo alergiky napříč celým světem.

Dostatek informací o postupech správné očisty a vše o detoxikačních přípravcích najdete zde.

Máte zkušenosti s přírodními protialergenními dietami? Pomohly vám? Podělte se s námi o tipy a inspirujte ostatní čtenáře.

Diskutujme o tom: