Kde koupit eko a zero-waste

Přírodní kosmetika (nejen) pro vegany a alergiky, eko drogerie, zero waste, pomůcky pro úsporu energií. Výrobky šetrné k přírodě. Netestováno na zvířatech. Od 700 Kč doprava zdarma. Velice osobní přístup majitelů eshopu ke každé zákazce (na balíčky kreslí vtipné obrázky :)

Do eshopu

Přírodní kosmetika, bio kosmetika, eko drogerie, zdravé potraviny, zero waste vychytávky, aromaterapie i  esence Dr. Bacha. Provozovatelé produkty osobně testují, pečlivě kontrolují složení i příslušné certifikáty.

Do Nuspringu můžete přinést prázdné krabice a obalový materiál, kterému ve skladě dají druhý život. Osobní vyzvednutí je v Praze 8 zdarma.

Do eshopu

Bio a přírodní kosmetika, ekologická drogerie pro čistou a útulnou domácnost, biopotraviny a potravinové doplňky pro zdraví, svíčky, čaje, vonné tyčinky, kosmetické doplňky, lůžkoviny z ovčí vlny, knihy, Bachovy esence, potřeby pro domácí mazlíčky.

Do eshopu

Přírodní rostlinná kosmetika nejen pro ženy, eko drogerie, potřeby pro domácí mazlíčky, svíčky apod. Důraz na nezávadnost složení, vegan friendly.

Do eshopu